Продавец Магазин "Взуття тактичне" развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
136 отзывов
Городской внедорожник: надежная обувь для любых приключений!Посмотреть товар
Интернет-магазин "Взуття тактичне"

УГОДА КОРИСТУВАЧА

УГОДА КОРИСТУВАЧА (ОБОВ'ЯЗКОВО ДЛЯ ПРОЧТІННЯ)

Магазин «Взуття тактичне» (далі Аміністрація)
Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте дані умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт. Використання даного сайту, зокрема заповнення різних форм, заявок, а також замовлення Вами товарів/послуг з використанням даного сайту, означає Вашу згоду з умовами даної Угоди.

    При оцінюванні якості роботи та терміну відповіді на запитання просимо брати до уваги наступне:
1. В асортименті представлено товари різних виробників.
Магазин «Взуття тактичне» НЕ Є ВИРОБНИКОМ ТОВАРУ, відповідно перед тим, як залишити відгук про роботу компанії і якщо у Вас є додаткові запитання, які потрібно вирішити - зверніться до Адміністрації (контакти: 099-6036946, 096-7810137). Viber  +380967810137.

2. Час відповіді Адміністрації 2-15 хв. в робочий час.
    Шановні клієнти, ми не практикуємо набридливі дзвінки, але завжди телефонуємо для уточнення заказу з понеділка по п'ятницю з 09-00 до 19-00.
    Деталізація по асортименту і розміру може займати більше часу, в залежності від знання Вами своїх замірів.

3. Для уникнення спірних ситуацій, звертайте увагу на розмірні сітку, умовами оплати, доставки. Це унеможливлює помилки з розмірами, моделями, даними доставки, телефонами тощо. Телефонні розмови записуються.

Умови доставки, оплати, обміну та повернення.

Терміни, що вживаються в цій Угоді користувача:

– Адміністрація – адміністрація інтернет-магазину «Взуття тактичне».

– Продавець – юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті інформацію про товари, які реалізує та послуги, які пропонує.

– Товар – товари, послуги, роботи, майнові права, інші матеріальні та нематеріальні об'єкти, про які розміщена на Сайті інформація.

– Користувач (Клієнт) – особа, яка переглядає інформацію на Сайті і/або замовляє та/або отримує Товари з використанням інструментів Сайту. Одержувач і Платник є Користувачами.

– Замовлення – звернення Користувача (Клієнта) через Сайт або за вказаними на сайті телефонами до Адміністрації з проханням продати Товар, а також сукупність Товарів, які замовив Користувач (Клієнт).

– Платник – особа, яка оплачує Замовлення.

– Одержувач – особа, яка зазначена Платником як та, що уповноважена отримати Товар відповідно до Замовлення. Якщо інше не зазначено в формі Замовлення, Одержувачем за умовчанням є Користувач.

– Брак - Дефекти товарів, які Користувач виявляє безпосередньо при отриманні товару у відділенні поштового перевізника. Претензії від Користувача про Брак без підтвердженого акту перевізника Адміністрацією не приймаються. При отриманні товару користувача зобов'язаний належним чином перевірити наявність ушкоджень на упаковці. В разі, якщо ушкодження товару були спричинені Перевізником, відшкодування збитків здійснюється Перевізником.

– Пересортиця - Товар належної якості, який однак не відповідає замовленому (не той товар, не та кількість).
– Пропозиція – інформація, яка розміщена на Сайті про конкретний Товар, який може бути придбаний споживачем. Пропозиція включає в себе: інформацію щодо самого товару, інформацію про його ціну, способи оплати та доставки, а також інші умови придбання Товару споживачем. Умови Пропозиції визначаються Продавцем. Пропозиція не є офертою, а лише інформацією про можливі умови придбання Товару.

1. Загальні умови використання Сайту.

1.1. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж Товарів Продавцями.

1.2. Ця Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту, Користувач тим самим приєднується до цієї Угоди.

1.3. Адміністрація Сайту має право у будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті.

1.4. Пропозиція на Сайті не є офертою. Однак Користувач після ознайомлення з Пропозицією має право зробити оферту Продавцю (Продавцям) шляхом заповнення форми Замовлення. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю (Продавцям) на придбання Користувачем відповідного Товару на умовах, що зазначені в Пропозиції.

1.5. Користувач розуміє, що його оферта перенаправляється Адміністрацією Продавцю, якого обрала Адміністрація. Це положення жодним чином не означає, що Адміністрація діє як агент Продавця і/або є відповідальною за виконання Замовлення Продавцем.

1.5. Оферта вважається такою, що прийняв Продавець тоді, коли останній здійснив дії, які свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, приступив до надання послуг або виконання робіт відповідно до умов, передбачених офертою Користувача.

1.6. Після отримання оферти Користувача Продавець має право запропонувати придбати Товар на інших умовах, ніж було передбачено офертою Користувача. У цьому випадку така пропозиція вважається зустрічною офертою і має бути прийнята Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем (Одержувачем) Товару на умовах, обумовлених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати таку зустрічну оферту до моменту видачі товару Покупцеві.

1.7. Достатнім доказом прийняття оферти Продавцем або зустрічної оферти (тобто узгодження Сторонами всіх істотних умов продажу Товару) є фактичне отримання і прийняття Товару Одержувачем.

1.8. Не вважається прийняттям Продавцем Оферти Користувача відправлення Продавцем і/або Адміністрацією засобами електротехнічної (sms-інформування, електронна пошта, телефон та інше) або іншого зв'язку повідомлення Продавця/Адміністрації про одержання Замовлення Користувача та/або про терміни його отримання і/або про ціну Товару. Дане повідомлення є виключно повідомленням про отримання Продавцем оферти Користувача (але не про її прийняття) і відтворює умови оферти, яка надана Користувачем.

1.9. Єдиним засобом відшкодування, яке надається Користувачеві у разі невідповідності фактичних умов продажу оферті, є надання користувачеві (Одержувачу) права відмовитися від отримання і прийняття відповідного Товару та вимагати повернення сплаченої за нього вартості, а також вартості доставки Товару до пункту видачі (якщо суми фактично були оплачені Платником).

     Одержувач має право скористатися даним правом до моменту підписання документів, які підтверджують отримання Товару (зокрема документів перевізника про доставку відправлення з Товаром Одержувачеві). При здійсненні повернення коштів користувачеві в разі відмови від замовлення з суб'єктивних причин, не пов'язаних з якістю товару та терміном відправленні, з суми оплаченої Користувачем стягується від 50 грн. (крім транспортних витрат, які також оплачуються Користувачем)

1.10. Моментом отримання і прийняття Товару Одержувачем є момент (залежно від того, який настав раніше):

– підписання Одержувачем акту приймання-передавання Товару - товарно-транспортної накладної при прийнятті товару на поштовому відділенні) або іншого рівнозначного документа, що підтверджує факт передачі Товару Одержувачу) 

– підписання Одержувачем документів перевізника , що підтверджують факт отримання відправлення, яке містило Товар, або

– фактичне отримання Одержувачем Товару і вчинення Одержувачем дій, що свідчать про прийняття Товару (Одержувач отримав Товар і покинув пункт видачі товару і тому подібне).

1.11. Інформація про товар.

1.11.1. Інформація про Товар міститься на самому Товарі, його упаковці, у товарно-супровідних документах на Товар. Інформація про товар також може надаватися дистанційно (телефоном, шляхом розміщення інформації про товар на Сайті). Користувач підтверджує свою згоду на отримання інформації про товар за допомогою засобів дистанційного зв'язку +380996036946, +380967810137. 
Не є дефектами товару виявлені характеристики, якщо вони вказані в описанні товару, але не помічені Користувачем.

1.11.2. До отримання Товару (до моменту підписання документів, які підтверджують отримання Товару), Одержувач зобов'язаний ознайомитися з інформацією про товар, що міститься на сайті (Товарі і/або його упаковці та/або у товарно-супровідних документах).
У разі необхідності отримання додаткової інформації про товар Одержувач зобов'язаний зв'язатися з Продавцем та отримати необхідну інформацію засобами дистанційного зв'язку до моменту прийняття Одержувачем Товару. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за об'єм інформації, який Користувач визначив достатнім для здійснення покупки.

1.11.3. Зазначена в Пропозиції ціна на Товар є орієнтовною. Ціна на Товар, узгоджена Сторонами відповідно до п. 1.4–1.7. Угоди може бути змінена Продавцем ДО моменту оплати Одержувачем і при одночасному узгодженні ціни з Користувачем.

1.11.4. У разі зміни ціни Товару в порівнянні з узгодженими Сторонами згідно з п. 1.4–1.7. Угоди умовами Одержувач має право відмовитися від отримання і прийняття Товару. При цьому Одержувач (Платник) має право вимагати повернення оплачених за Товар коштів, а також коштів, сплачених за доставку Товару Одержувачу. Будь-які інші компенсації (зокрема відшкодування збитків за пересилку) Продавцем або Адміністрацією не надаються.

 Більшість Товарів на Сайті має мінімальну дозволену Виробником ціну, відправляються, відповідно обмін або повернення, прописані в ст. 9 ЗУ України Про захист прав споживачів доступні не завжди.
    Купуючи Товар за ціною нижче, ніж в стаціонарних точках продажу, Користувач усвідомлює свою відповідальність і дає згоду на відсутність претензій щодо обміну/повернення  крім випадків виявлення Браку. Товари з дефектами, виявленим при отриманні Товару Користувач має право обміняти або повернути згідно ст. 8 ЗУ України Про захист прав споживачів.
Користувач зобов'язується за необхідності уточнити додатково у Адміністрації можливість повернення чи обміну Товар ДО внесення коштів за товар.
1.11.5 Виробник залишає за собою право зміни матеріалів виробу (стосується одягу), але тільки, якщо зміна не погіршує користувацьких якостей придбаних товарів. В разі, якщо склад матеріалу одягу критично важливий для Користувача, повідомити про це Користувач має до здійснення оплати за придбаний Товар.

1.12. Обмеження відповідальності.

1.12.1. В разі виникнення спірних ситуацій між Клієнтом та Продавцем, вони вирішуються згідно чинного Законодавства України, не припускаючи недобросовісного ставлення до виконання сторонами Угоди своїх обов'язків, а саме - своєчасної оплати Клієнтом замовленого товару і отримання його, згідно встановлених норм - своєчасного відправлення замовленого товару, що відповідає фізичним і технічним характеристикам, вказаним на Сайті, в разі виявлення браку (пересорту) - своєчасної заміни товару на аналогічний з доставкою за рахунок Продавця.

1.12.2. У будь-якому випадку сума збитків (як матеріальних, так і немайнових), які можуть бути виплачені Користувачеві (Платнику, Одержувачу) у зв'язку з порушенням його прав при використанні Сайту (зокрема, у зв'язку з невиконанням Замовлення або його неналежним виконанням, іншими порушеннями прав Користувача) відповідно до ст. 22 Цивільного кодексу України, обмежена сумою в десять гривень.

1.12.3. На Товари, які мають гарантійний термін, діють гарантійні зобов'язання відповідно до умов, зазначених у гарантійному талоні і/або в інформаційних матеріалах виробника. Якщо відповідно до законодавства України Товар повинен мати гарантійний термін експлуатації, але він не встановлений Виробником, гарантійний термін на такий Товар – 14 днів.

1.3. Користувач є відповідальним за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо неточна (неправильна) вказівка даних у замовленні призвела до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою Товару за невірною адресою або видачею Товару, який не належить Одержувачеві, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Платником в якості оплати Товару (проводити залік зустрічних вимог).

1.4 Користувач усвідомлює, що в разі виникнення спірних ситуацій, вони вирішуються, згідно Чинного Законодавства України, суб'єктивна думка Користувача в стані емоційного напруження не є підставою для звернення до правоохоронних органів. Кримінальним Кодексом України передбачено відповідальність за неправдиві повідомлення про злочин -  Стаття 383. Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину.
Завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу дізнання про вчинення злочину -
карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.

В разі поширення Користувачем неправдивої інформації про Сайти, Адміністрація залишає за собою право звернутися до суду з позовом про відшкодування моральної шкоди (ст. ст. 91, 94, 227 Цивільного Кодексу України), сума позову визначається Адміністрацією, додаткові судові витрати покладаються на Користувача, розгляд справи проводиться в місті, визначеним Позивачем (Адміністрацією)

2. Зобов'язання сторін.

2.1. Користувач зобов'язується уважно ознайомитися з даною Угодою. У разі незгоди з її умовами Користувач зобов'язується негайно припинити використання Сайту.

2.2. Користувач погоджується не робити дій, які можуть розглядатися як порушення українського законодавства або норми міжнародного права, зокрема, у сфері інтелектуальної власності, авторських і/або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту та його сервісів.

2.3. Використання матеріалів сайту (статті) без згоди правовласників не допускається. Для правомірного використання матеріалів Сайту необхідне укладення ліцензійних договорів (отримання ліцензій) від правовласників.

2.4. При цитуванні матеріалів сайту, зокрема і авторських творів, які охороняються, посилання на Сайт обов'язкове.

2.5. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України і загальноприйнятим нормам моралі та моральності.

2.6. Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не є відповідальною за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на сайті.

2.7. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не є відповідальною і не має яких-небудь зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.

2.8. Користувач розуміє, що Продавці є окремими суб'єктами господарювання, які не підконтрольні Адміністрації. Користувач усвідомлює, що Адміністрація не має будь-яких повноважень впливу на виконання Продавцями своїх зобов'язань щодо прийняття та/або виконання Замовлення, а також зобов'язань, що виникають після продажу Товару.

3. Доставка, обмін, повернення.

3.1. Обмін і повернення Товару (в тому числі, при розірванні договору купівлі-продажу), в порядку Закону України «Про захист прав споживачів», здійснюється згідно ст.ст. 8, 9 ЗУ України Про Захист прав споживачів, з обов'язковим урахуванням зазначених в п.

3.2 При обміні/поверненні товару Користувач зобов’язується сповістити Продавця про своє бажання не пізніше 24 годин з моменту отриманні товару у письмовій формі (e-mail, viber)  і відправити товар назад не пізніше 24 годин з моменту отримання замовлення.

3.3.  Клієнт ЗОБОВ'ЯЗУЄТЬСЯ перевірити товар ПРИ ОТРИМАННІ на відділенні перевізника.  В разі виявлення браку скласти АКТ про брак за підписом співробітника пошти і НЕ ОТРИМУВАТИ ТОВАР, а відправити його ОДРАЗУ назад на дані відправника. Заміна товару (або в разі неможливості заміни - поверення коштів)  відбуваються в найкоротші терміни. Претензії про дефекти після отримання товару НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ у зв'язку з численними випадками шахрайства.

3.4 В разі неможливості здійснити обмін (відсутність належного товару у Виробника), Користувачеві повертаються внесені ним кошти на вказаний користувачем рахунок не пізніше 30 робочих днів з моменту отримання Виробником повернення Товару. Збитки за доставку Товарів невідповідної якості відшкодовуються Користувачеві в 100% розмірі, Адміністрація здійснює нагляд за врегулюванням ситуації  і контроль за поверненням коштів Користувачеві.  
В разі відмови Користувача від заміни Товару пр наявності останнього у Виробника, з внесеної суми відраховується 50 грн. (оформлення, трансфер, упаковка) замовлення.  

3.5 Відправлення здійснюються кур'єрськими службами, відповідно претензії по пересортиці, браку, некомплекту і т.д. Користувач зобов'язаний надати тільки АДМІНІСТРАЦІЇ і виключно в письмовій формі на вказані на Сайті (не в ТТН(!) реквізити для вирішення цього питання з Відправником.  
3.6 В разі узгодженого обміну на іншу модель, обмін відбувається в термін, вказаний для первинного замовлення. Термін розрахунку часу починається з моменту отримання Виробником первинного товару і перевірки його на відповідність відправленому.
Термін отримання виробником товар для обміну 1-4 робочі дні.

3.7 Обмін товарів з суб'єктивних причин відбувається за рахунок Користувача аз попередньою згодою з Адміністрацією.

3.8. В разі виникнення претензій від Користувача щодо неможливості використання товару внаслідок виявлених  дефектів, (в час, не пізніше 14 календарних днів) Користувач має звернутися до Адміністрації з письмовою заявою щодо виявлених дефектів. Після узгодження з Адміністрацією Користувач має відправити товар Виробнику за свій рахунок.    Виробником здійснюється ВІДЕО огляд повернення при отриманні на відділенні перевізника. В разі, якщо дефект Товару були спричинені внаслідок необережного використання Користувачем, товар повертається користувачеві за рахунок Користувача.
    В разі, якщо виявлено брак виробництва Товару, Виробником здійснюється обмін за свій рахунок з відшкодуванням Користувачу витрат на пересилку.

    Адміністрація Сайту залишає за собою право залишати дублюючі запити щодо терміну обміну (до закінченні терміну як такого) без відповіді.

 4. Персональні дані.

4.1. Оформлюючи Замовлення на Сайті  або ставлячи галочку у відповідному полі на сайті  перед заповненням своїх персональних даних, Користувач дає свою згоду Адміністрації на збір та обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення ) зазначених даних, а саме: прізвища, ім'я та по батькові, електронної пошти, номера телефону, адреси, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА». Дане положення діє без обмеження терміну дії.

4.2. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана самим Користувачем.

4.3. Власником наданих Користувачем персональних даних є Адміністрація Сайту

4.4. Інші умови.

5.1. Користувач має право призначити Одержувачем придбаного Товару третю особу. В цьому випадку Одержувач зобов'язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації одержувача і доставки йому Товару. У цьому випадку на відносини сторін поширюються положення ст. 636 «Цивільного кодексу України».

5.2. Для видачі Товару Одержувачеві останній зобов'язаний надати при отриманні Товару документ, який засвідчує особу (паспорт).

5.3. При отриманні Товару Одержувач зобов'язаний поставити у документах свій підпис, який підтверджує те, що Товар він отримав.

5.4. Усі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

5.5. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрацією Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму або інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

5.6. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або таким, що не підлягає примусовому виконанню, не свідчить про недійсність інших положень Угоди.

5.7. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права на пізніші відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав матеріалів Сайту, які охороняються відповідно до чинного законодавства.

5.8 Адміністрація залишає за собою право відмовити Користувачеві в відвантаженні Товару на будь-яких умовах, якщо у Відгуках про Користувача на порталі пром.юа або у всеукраїнському Чорному списку покупців має місце інформація про порушення умов покупок в інших Компаніях (відсутня оплата узгоджених замовлень без попередження, не оплачені накладені платежі, некоректна поведінка, тощо) Про це Користувачеві буде повідомлено додатково.

    Оформлюючи покупку /замовляючи послугу в режимі онлайн або за допомогою телефону, соціальних мереж та інших засобів зв'язку Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.